אמבט שמנים זוגי

Spread the love

אמבט שמנים זוגי

רבים מאיתנו מחפשים מידי ספא למסיבת רווקות או פדיקור ומניקור ונתקלים בשירות של אמבט שמנים זוגי. אבל מה זה בעצם אמבט שמנים זוגי? למעשה – אמבט שמנים זוגי הוא טבילה באמבטיה שכוללת מספר שמנים, אפשר לערבב סוגים שונים של שמנים ולקבל אמבט שמנים זוגי שנותן אפקטים שונים – מרדים, מעורר, מקרר או מחמם. הטכניקה למעשה ידועה עוד מימים קדומים, וידוע כי ברומא עשירות העיר היו עושות טבילה מלאה בחלב אתונות. אמבט שמנים אפשר לעשות לפני או אחרי עיסוי והוא משלים את האפקט השחרור והרגיעה, וגם נותן זריקה של חומרים מזינים, אנטיאוקסידנטים, מינרלים וויטמינים לעור. האפקט הוא משמעותי יותר מכיוון שמדובר בחשיפה של העור כולו ולא רק חלקים ממנו.

איך עושים אמבט שמנים ?

אפשר ורצוי לקרוא מספר מדריכים ברשת האינטרנט . פשוט חפשו " אמבט שמנים זוגי " ומצאו מגוון של מתכונים לאמבטיה יעילה. בכל מקרה חשוב להקפיד על כללי בטיחות – הרחיקו מוצרי חשמל מהאמבטיה, השתמשו בכמויות המומלצות ולא יותר, הסירו את פקק הבטיחות של האמבט למקרה ותרדמו ואל תשהו באמבט שמנים זוגי פרק זמן ארוך מידי מכיוון שזה עלול להזיק לעור. לילדים ותינוקות יש לנקוע באמצעי זהירות כפולים, מפאת רגישות אפשרית לחומרים שונים.

כמה מתכונים

לאמבט שמנים זוגי מעורר – מומלץ בשעות הבוקר : רוזמרין, פטיט גרין, תמצית אשכולית ומעט לבנדר, בכמויות שכתובות על השמנים.
להרגעה ולפני שינה, מומלץ גם אחרי עיסוי – מרווה , לבנדר ואורן.

עדכון 23/4/18:

כאשר מדברים על הר הביטוח חשוב להבין שמדובר ביוזמה חדשה יחסית.

עוד כמה טיפים – אין להשתמש במים חמים מידי או קרים מכיוון שזה הורס את האפקט או יכול לגרום לכוויות. יש לשמור על חלון פתוח ולהנות מאוויר צח, וכמובן להזהר שלא להחליק. יחסים אינטימים באמבט שמנים זוגי אפשריים, אבל חשוב מאוד לקרוא על השמנים קודם לכן ולבדוק שהם לא גורמים לרגישויות כאלה ואחרות ובכל מקרה יש לנקוט זהירות יתרה אם זו הכוונה.
בכל מקרה – אנו ממליצים לעשות אמבט שמנים זוגי כחלק מחבילה שכוללת עיסוי שבדי או יום שלם של ספא – בתור חבילה המחיר יורד ותמיד עדיף לתת למקצוענים לבחור לכם את האמבט ולדאוג לכל הטרחה מסביב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *