הסרת שיער בכתפיים

Spread the love

הסרת שיער בכתפיים

תסלחו לי, גבר אמיתי הוא גבר שהוא קצת שעיר, בידיים, ברגליים וגם קצת על החזה – אבל שיער בכתפיים ? הסרת שיער בכתפיים דחוף! אל תהיו מיושנים, היום כבר הנטייה שלתפוס שיער בכתפיים או בכל מקום כמשהו נשי הלכה ונעלמה לה מהעולם, ואם אתם מאלה – כנראה שאתם מיושנים מידי. הסרת שיער בכתפיים, בעורף ובגב נתפסת כמעשה אסטי פרופר והיא מומלצת לגברים ( על נשים אין מה לדבר בכלל) לקראת חודשי הקיץ כדי לקבל מראה נקי, אסתטי ויפה. הסרת שיער בכתפיים היא אינה יקרה כפי שהייתה לפני עשור ויותר, שהשיטה רק הגיעה לארץ.

מה צריך לדעת לפני הסרת שיער בכתפיים ?

הסרת שיער בכתפיים או בכל מקום אחר אפשר לעשות בכמה שיטות – השיטות המסורתיות הן גילוח ושעווה. הסרת שיער בכתפיים באמצעות גילוח מאוד לא מומלצת מכיוון שהשיער צומח במהירות רבה, וסיכוי טוב שפצעי גילוח יופיעו מהרגישות של המקום והחשיפה לשמש. הסרת שיער בכתפיים באמצעות שעווה היא מומלצת יותר מכיוון שלשיער לוקח זמן רב יותר לצמוח אך יש לעשות את הסרת שיער בכתפיים בצורה מיומנת ואתם לא נפתרים מהבעיה לצמיתות. שיטה נוספת היא להסיר את השיער לצמיתות והיא שיטה עליה נרצה להרחיב מעט יותר.

הסרת שיער בכתפיים לצמיתות

כיום, בבתי המרקחת מוכרים מכשירים שונים שמביאים את ההסרה לצמיתות לבית, אך היעילות שלהם היא יחסית נמוכה והעוצמה המאושרת על ידי משרד הבריאות לשימוש אינה מבטיחה הסרת שיער בכתפיים לצמיתות אלא לכל היותר דילול של השיעור וצמיחתו מחדש באיטיות בדומה לשעווה. מכוני הסרת שיער מציעים חבילות של הסרה שכוללות הסרת שיער פס בטן, הסרת שיער בכתפיים ובכל הגוף במחירים די נוחים ובפריסת תשלומים שכל אדם יכול לעמוד בה והם פועלים בכמה שיטות – קרן אור ולייזר. הסרת שיער בכתפיים באמצעות קרן אור ידועה כיעילה פחות אך גם כואבת הרבה פחות. לייזר יעיל יותר בדרך כלל אך כואב יותר, דבר שאפשר להתגבר עליו באמצעות משחת אלחוש. אנו ממליצים על הסרת שיער בכתפיים באמצעות קרן אור בתחילה, ואם הטיפול אינו יעיל לעבור ל הסרת שיער באמצעות לייזר. בכל מקרה אין לעשות טיפולי שעווה בין הטיפולים ויש לחכות לצמיחה מלאה, אז סבלנות ובהצלחה!

בחורה צעירה

מה זה הסרת שיער IPL

 הסרת שיער IPL –  Intense pulsed light היא שיטה להסרת שיער פס בטן, בכתפיים ובכל מקום בגוף למעט מקומות רגישים במיוחד כמו התנוך והאיברים האינטימיים. השיטה הומצאה בשנות ה-90 וכבשה את השוק של הסרת שיער לצמיתות. בעינינו , הסרת שיער ipl היא הדרך האידאלית לעשות הסרת שיער ובסקירה זו נעמוד על יתרונותיה של שיטת הסרת שיער ipl על פני השיטות האחרות.

אז מה זה בדיוק?

למעשה, מדובר על קרן אור מרוכזת שעוברת דרך העור ( לבעלי אור בהיר בלבד) ופוגעת בשורש השערה, השערה צומחת בצורה חלשה ונתלשת לצמיתות. יעילות הטיפול הסרת שיער ipl היא כ-80% באוכלוסיית היעד בהנחה שעושים את מספר טפולי הסרת שיער ipl מתאים וכאשר המטופל מתאים לשיטה זו.

 

למה עדיף הסרת שיער ipl על שיטות אחרות?

היתרונות של הסרת שיער ipl על גילוח ושעווה הוא ברור – מדובר על הסרה ודילול השיער לצמיתות ולא לתקופה של כמה ימים בגילוח ( שכרוך גם בפצעים ורגישות לעור) ומספר שבועות בשעווה (שכואבת, גורמת לרגישות בעור). החסרון הוא העלות – שהיא גבוהה יותר משמעותית אך שוב –חד פעמית, שנים של הוצאת כספים על שעווה אצל קוסמטיקאית או רכישה של סכיני גילוח היא גם הוצאה משמעותית ולכן כדאי לשקול הסרת שיער ipl.

 

אז למה לא לייזר וזהו?

אין ספק, גם הסרת שיער באמצעות לייזר היא יעילה, ואפילו יותר . אבל הסרה בלייזר לעומת הסרת שיער ipl היא יקרה יותר ואתם חשופים קצת יותר לנזקים לעור, מכיוון שמדובר בכוויה של ממש. כמו כן – הסרה בלייזר לעומת הסרת שיער ipl היא כואבת יותר. אפליציה היא כואבת משמעותית יותר, ודורשת מספר רב של טיפולים שאורכים זמן רב יותר. אנו ממליצים בחום לסגור הסרת שיער ipl עם מכון מוכר שמבטיח תוצאות, למעשה המכון שהוא גם ספא מבטיח טיפולי לייזר אם רואים שהסרת שיער ipl אינה יעילה ספציפית לכם. אז הסרת שיער בית שחי ומפשעות תחסוך לך במצטבר המון זמן במקלחת, המון כסף על סכיני גילוח וריצות לקוסמטיקאית ובסך הכל מדובר בהשקעה בעצמך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *