חדר לפי שעות

Spread the love

חדר לפי שעות

כאשר רוצים לשכור חדר לפי שעות – פרטיות היא שם המפתח. חדר לפי שעות נותן מענה לאנשים שסה"כ מעוניינים להעביר כמה שעות עם בנות זוגן ,ללא הפרעות ועם דיסקרטיות מלאה. כדי לקבל חדר לפי שעות יש מספר אפשרויות – מלון, מלונית , צימר או מקומות יעודיים שמספקים סוויטה לפי שעות או חדר ללילה שלם.

בתי מלון מציעים חדרים לשהות של יום מכיוון שמבחינתם מדובר בניצול מקסימאלי של מספר חדרים שיצאו מהם מוקדם או שנכנסים אליהם מאוחר וכל בית מלון מנהל מרכזייה שמציעה את השירות של חדר לפי שעות.

אפשרויות נוספות

חדר לפי שעות עולה יחסית יקר בבתי מלון, הם לרוב לא מציעים מחירים של "פר שעה" אלא שהות לכמה שעות באמצע היום. אם אתם זוג מוכר בציבור – אין בעיה ואפילו רצוי לקחת חדר לפי שעות בבית מלון ולפנק את עצמכם ביין ותותים ולהנות לא רק מזמן אינטימי אלא גם מתנומת צהריים.
למי מאיתנו שמעדיף להנות מזמן איכותי וממוקד, ישנם מקומות דיסקרטיים (צימרים או מלוניות) שמציעים שירות של חדר לפי שעות. אילו מקומות ש חדר לפי שעות היא ההתמחות שלהם ויש דגש רב על ניקיון החדרים בין מקבלי השירות ודיסקרטיות מירבית. לרוב ניתן לשלם בכרטיס אשראי ובחשבונית מופיע שם שאינו מחשיד כדי לקבל את המענה לצורך של דיסקרטיות מוחלטת ומקומות רבים מציעים גם חנייה מובנית כך שלא ניתן יהיה לזהות אתכם בכניסה למקום – בכל מקרה רצוי לברר באתר או בטלפון.

קחו חדר חדר לפי שעות – פסק זמן

השבוע רץ מהר, עובדים כל הזמן, וגם אם יש קצת זמן פנוי הוא מוקדש למשפחה, לסידורים והתחייבות אחרות. חדר לפי שעות כל אחד מאיתנו יכול לקחת, גם באמצע יום עבודה, אחת לכמה זמן ולהנות מהפסקה קטנה כל הלחץ באמצע היום. אנו מציעים לקחת עוד שירותים בנוסף – מסאג' מרגיע ואולי אמבט שמנים זוגי כדי להבטיח הנאה מקסימאלית. אנו רואים בהפסקה הקצרה הזו – לא בזבוז של כסף אלא השקעה – השקעה בעצמכם כדי שתוכלו לחזור לעבודה ולחיים האישיים שלכם רגועים, שמחים ונטולי מתח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *