טיפול בקמטים באופן טבעי

Spread the love

טיפול בקמטים באופן טבעי

טיפול בקמטים באופן טבעי הוא הדרך הטובה ביותר להתמודד עם הקמטים שמופיעים בסופו של דבר אצל כולנו ללא הוצאה כספית גדולה וללא התערבות כירוגית. חשוב לציין כי טיפול בקמטים ללא ניתוח אינו מעלים את הקמטים בין לילה אלא דורש השקעה והתמדה לאורך זמן. בסקירה זו נספר על כמה שיטות לטיפול בקמטים באופן טבעי, ההיגיון מאחריהם והאפקטיביות של כל שיטה.

 

שיטות שונות לטיפול בקמטים באופן טבעי

שיטה נפוצה וקלה היא לטיפול בקמטים באופן טבעי טיפול באמצעות ויטמינים – הן באכילה והן במשחות יעודיות. חשוב לציין מינון גובה מידי עלול להזיק, ויש להתייעץ עם רופא ( במיוחד נשים בהריון).  הויטמינים שידוע כי הם משפרים את מרקם העור הם ויטמינים C,E  ו-A. כולם מצויים במינון מסוים במרבית הפירות ואכן הדרך הטובה ביותר לצרוך אותם היא בצורה הטבעית. טבליות הם גם יעילות , אך שוב – יש לשים לב למינון ולשלב עם ארוחה מתאימה. טיפול בקמטים באופן טבעי בשיטה זו יקבל תוצאות איכותיות אם במקביל תעשה הפחתה של חשיפה למזונות מעודדי חמצון ( מטוגנים, עתירי שומן ומלח), שמירה על עור פנים נקי ושהות בסביבה עם אוויר נקי ככל הניתן. ניתן ורצוי להוסיף גם שתייה של תה ירוק.

שיטה נוספת לטיפול בקמטים באופן טבעי היא באמצעות יוגה הודית – בשיטה זו מתופפים קלות על העור, תהליך שמזרים ומחדש את זרימת הדם למקום ובאופן טבעי מביא להתחדשות תאים מואצת. בשילוב עם תרגילי יוגה קבועים -טיפול בקמטים באופן טבעי הוא מוצלח יותר מכיוון שיוגה מרגיעה ומתח הוא סיבה ידועה להגברת קמטים.

השיטות הקודמות לטיפול בקמטים באופן טבעי מקבלות דחיפה נוספת אם במקביל יש ביקור אצל קוסמטיקאית באופן קבוע אחת לכמה חודשים. בטיפול כזה עושים פילינג ומורחים כמויות נדיבות של קרמים עם נוגדי חמצון ומעודדי התחדשות. אצל נותני שירות אפשר למצוא עוד טיפולים כמו עיסוי שבדי כדי להשלים יום של פינוקים וזוהי השקעה מומלצת לכל אדם.

באופן כללי – רצוי להמנע מעישון, ממתח רב ושינה לא סדירה, יחד עם תזונה נכונה מובטח לכם שיפור לא רק בעור הפנים אלא גם באיכות החיים בכלל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *