מפשעה ברזילאית

Spread the love

מפשעה ברזילאית

מפשעה ברזילאית היא למעשה משפעה חלקה משיער. נכון – בגדי הים של חופי ברזיל דורשים טיפוח ומפשעה ברזילאית חלקה, אבל בכל העולם כבר נערות ונשים עושות מפשעה ברזילאית מטעמי נוחות ואסתטיקה, אישה עם חיי מין עושה מפשעה ברזילאית ודואגת לטיפוח וגם בנות שהולכות לים ורוצות שהכל יראה נקי, מושך ואסתטי דואגת למפשעה ואיברי מין חלקים. מפשעה ברזילאית היא שירות מבוקש אצל קוסמטיקאיות שיציעו לכם גם הסרת שיער בית שחי או טיפולים אחרים.

מה זה בעצם ?

מפשעה ברזילאית חלקה עושים עם במגוון שיטות, העיקר שהשיער יורד לגמרי. טיפול של הסרת שיער ipl , גילוח או לייזר לרוב עושים רק במפשעה וטיפול של מפשעה ברזילאית מתייחס גם להסרה של השיער על איבר המין עצמו. חשוב לציין כי בניגוד לטיפולים אחרים במפשעה ברזילאית הבחורה נדרשת להסיר כליל את התחתונים ואין להתרגש יתר המידה מכיוון שהמטפלת עוסקת בדבר על בסיס יום יומי ומבינה את הרגישות והאינטימיות הנדרשת ולרוב תדע איך לגרום למטופלת להרגיש בנוח בזמן הטיפול במפשעה ברזילאית.

למה בעצם לעשות טיפול של מפשעה ברזילאית ?

אורכו של התהליך והמורכבות שלו תלויים לרוב בחוזק והצפיפות של השערות במקום. עם זאת, כאשר מדובר במטפלים מקצועיים שהבדלים הופכים זניחים.

אל חשש – טיפול מיומן ע"י קוסמטיקאית מנוסה הוא יעיל ויוצא יפה כמעט תמיד. למי שאינה מנוסה – לא מומלץ לעשות מפשעה ברזילאית לבד, גם מכיוון שקשה מאוד לעשות את הטיפול לעצמך בצורה ויעילה וגם בגלל שחוסר ניסיון יכול לגרום לבעיות שונות שממש לא רצויות שמתעסקים עם מקום כל כך רגיש. בכל אופן – אנו ממליצים לפנות למישהי שהיא קוסמטיקאית מוסמכת ומומלצת כדי למנוע בעיות.

לכבוד הקיץ שהגיע, כולנו מתחילות בסשנים שלמים של הכיני גופך לקיץ: דיאטות, קניות, שיזוף וכמובן – היפטרות מהשיער המיותר. לפני שאנחנו רצות לים למראה קרן השמש החמימה הראשונה, אנחנו רצות לקוסמטיקאית שלנו לסשן שלם שנועד לגרום לכל גברבר מצוי לחשוב שנולדנו מושלמות. הסשן כולל כמובן העלמת כל שערה סוררת. הטרנד החזק ביותר של השנים האחרונות הוא באיזור האינטימי- מפשעה ברזלאי. לא, זה לא אומר מישהו מברזיל, אלא העלמה מלאה של השיער באיזור.  אז איפה, מתי, למה ואיך? הנה כל התשובות.

איך בוחרים מי יעשה לי באיזור מפשעה ברזילאי?

לבחור מישהי שתעשה לך באותו איזור מפשעה ברזילאי זה לא כמו לבחור מישהי שתעשה לך טיפול מניקור רמת גן או לבחור לחגיגת יום נישואים ספא. מדובר פה לא רק במישהי שאת צריכה להרגיש בנוח איתה, אלא היא צריכה להיות מוכשרת ומדופלמת במה שהיא עושה. כן, כן. שמעת נכון. בשביל שמישהי תבצע נכון טיפול מפשעה ברזילאי היא צריכה לעבור הכשרה מוקדמת לנושא.

מדוע חשוב שמורטת מפשעה ברזילאי תדע מה היא עושה?

כשמבצעים טיפול מפשעה ברזילאי, מדובר באיזור רגיש במיוחד לכאב, לחום ולזיהומים. טיפול לא נכון עשוי להוביל לאדמומיות, חתכים, גירוי ועוד תסמינים נעימים במיוחד. על כן, בכדי להקדים תרופה למכה, בצעי טיפול מפשעה ברזילאי במקום עליו את יכולה לסמוך.

איך תדעי איפה לבצע מריטת מפשעה ברזילאי?

מפשעה ברזילאי תרצי לעשות אצל ראשית, מישהי שמוסמכת לטובת העניין, ויש לה ניסיון. אל תהיי שפן הניסיונות של אף אחד. אם יש לך המלצות מחברות שהתנסו- אדרבא. מעבר לכך, כאשר את מגיעה למקום חדש ראשית הביטי סביבך ובחני אותו- האם המקום נקי? האם יש בו תנועת לקוחות? אם אין, יתכן ויש לכן סיבה. שנית, נסי לבחון את המטפלת ואת אופן פעילותה. כלומר, אם היא לא שוטפת ידיים בטרם היא מתחילה, אם היא משתמשת בכלים לא סניטריים עם ההתאמה המלאה לטיפול רגיש כמו זה, והכי חשוב- שימרי על בריאות האיזור!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *