סוויטה לפי שעות

Spread the love

סוויטה לפי שעות

כאן, דיסקרטיות זה שם המפתח. סוויטה לפי שעות באה לשרת את האנשים הפרטיים שרוצים סה"כ כמה שעות איכות יחד עם בנות זוגן, ללא הפרעה חיצונית ומבלי שאנשים " ידחפו את האף". סוויטה לפי שעות לרוב ניתן לקבל בצימרים, במקומות יעודיים שמספקים סוויטה לפי שעות וגם בבתי המלון. לבתי המלון יש  אינטרס כלכלי מובהק לספק סוויטה לפי שעות  או ספא עם חדר פרטי מכיוון שכמעט תמיד יש אורחים במלון במגיעים מאוחר או כאלה שיוצאים מוקדם והחדר ריק לכמה שעות, בבתי מלון יש מנהלים שדואגים שיהיו חדרים כאלה זמינים מכיוון שמדובר ברווח נטו עבור בית המלון.

אבל אולי כדאי במקום אחר

סוויטה לפי שעות אולי לא הכי כדאי לקחת בבתי מלון יוקרתיים מכיוון שלעיתים יש תנועה רבה של בני אדם, אם אתם זוג נשוי או ידוע בציבור – הרי שאין שום בעיה ובעצם לקחתם הפסקת צהריים ארוכה לזמן אינטימי ונמנום קצר. סוויטה לפי שעות עבור מי שרוצה לשמור על פרטיות בצורה יעילה עדיף אולי לקחת במקומות שנועדו לכך – מלוניות בצידי העיר או צימרים. סוויטה לפי שעות במקומות האלו הם מקום ההכנסה העיקרי ולכן בעלי המקומות יודעים היטב כי דיסקרטיות, ניקיון, סדר וחנייה הם הדרכים הטובות ביותר להגיע לקהל שלהם בצורה מוצלחת שוב ושוב. סוויטה לפי שעות במקומות האלו ניתן להזמין מראש בטלפון, ולשלם במזומן מבלי לראות את פניו של הפקיד. ניתן גם לשלם באשראי ובכרטיס יופיע חיוב תחת שם שאינו מעורר חדש שדומה לשם של מסעדה – בכל מקרה אנו ממליצים לוודא מראש ובכל מקרה –מזומן מתקבל בברכה בכל מקום שמספק סוויטה לפי שעות.

 

הפסקה בשבילכם

לא לכולם יש זמן לצאת לנופש, המון המון עבודה שלא נגמרת, וגם שחוזרים הביתה יש קניות, סידורים וילדים לטפל בהם כך שלא באמת נשאר לנו זמן בשביל עצמנו. חדר לפי שעה הוא הפסקה קצרה מכל הבלאגן בדיוק מספיק כדי לשחרר את הראש. מקומות רבים מציעים גם עיסוי שבדי יחד עם סוויטה לפי שעות לפינוק מושלם של אמצע היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *